Migros Money Kart ile ilğili sorular

moneygiller

1-) Money Visa kartımı nasıl kayıt ettiririm?
www.moneyclubkart.com sitesini aktif kullanmak, moneyleri görmek ve kampanyaları takip etmek için kartınızı öncelikle kayt ettirmelisiniz. İlk kayıt işlemi için mutlaka Müşteri Hizmetlerini aramalısınız. Başka türlü kayıt işlemi yapılamıyor.

2-) Money Visa yıllık kart ücreti ne kadar?

Money Visa 49,00 TL Ek Kart 27,00TL
Money Visa Gold Card 55,00 TL Ek Money Visa Gold Card 30,00 TL
Money Visa Platinum Kart 65,00 TL Ek Money Visa Platinum Card 35,00 TL

3-) Bir Migroskop döneminde en fazla ne kadar MONEY kazanabilirim?
Money visa ile bir migroskoptan en fazla 200 money kazanılabilir. Bunun yarısını yani 100 moneyi Migros money olarak, diğer 100 moneyi Garanti Bankası money olarak (bonus değil) yükler. Money club kart için ise en fazla 100 money kazanılabilir.

4-) Moneylerimi nereden görebilirim?
Migros moneyleri www.moneyclubkart.com sitesinden, Kiosklardan veya 444 10 44′ den, Garanti moneyleri ise internet bankacılığı -money kısmından (bonus değil!) ya da Garanti ATM lerinden görülebilir.

5-) Alış-verişten kazandığım moneyler ne zaman yatar?
Kazanılan moneylerin migros tarafı (yarısı) alış-verişi takip eden en geç 2 iş günü içinde, garanti tarafı ise en geç bir hafta içinde yatar. (garanti tarafında genellikle sorun yaşanır, fişlerinizi saklayın ve moneylerinizi iyi not edin 🙂 )

6-) Kazanılan moneylerin son kullanma tarihi nedir?
Mevcut migroskop dönemini takip eden ayın son gününe kadar kullanılabilir. Örneğin 1-15 şubat migroskobundan kazanılan moneyler 31 Mart tarihine kadar harcanmalıdır.

7-) Kartımdaki Moneyi kullanarak yaptığım alış-verişten yine money kazanabilir miyim?
Alış-verişin tamamı money ile ödenirse money veren ürünlerden yine money kazanamazsınız. Ancak örneğin 100TL’ lik alış-verişin 90TL’ sini money ile kalanı kredi kartı ile öderseniz money kazanırsınız. (bu durumun değişme ihtimali var, kesin bilgiyi ekleyeceğim). Önlem olarak alış-verişinizi ikiye bölün. Money vermeyen ürünleri moneyleriniz ile ayrı ödeyin fişinizi alın, money veren ürünleri ayrı olarak kredi kartınız ile ödeyin.

😎 Money visa’ ya başvurdum, kartım ne zaman gelir?
İstanbul içi üç iş günü içinde size ulaşacaktır. Ancak istanbul dışı 3 haftayı bulduğu oluyor.

9-) GDİ (Gördüğünüze Duyduğunuza İnanın) Kampanyası nedir?
Özel günlerde, 50TL üzeri alış-verişlerinizde kampanyaya özel belirlenen ürünleri normal fiyatından çok daha ucuza alırsınız. Örneğin 12’li kutu kola normalde 10TL diyelim, GDİ gününde migrostan 50TL alış-veriş yaptığınızda kolayı 5TL’ ye alırsınız.

10-) SHELL – Migros İlişkisi
Migrostan kazanılan Money puanlarla Shell’den 10 TL ve katları benzin alınabiliyor. Money card smart POS cihazından okutuluyor. Sadece migrosun yüklediği 1.kat money puanlar kullanılarak Shell’den yakıt alınabiliyor. Garanti money puanlar yakıt alımında kullanılamıyor. Money ile alınabilecek benzin arasında bir oran var. şu anda sanırım 1money = 1TL benzin şeklinde. Ancak geçen sene bir ara 1money = 0,75TL benzin uygulanmıştı. Gitmeden kontrol etmekte fayda var. Burada önemli olan money visa kartı shell club kart gibi kullanmak, kredi kartı gibi kullanmak değil.

Bu yazı Günlük İndirimler, Genel İndirimler, Kredi Kartı Kampanyaları kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir