Led TV kampanyası-Finlux 39FX6240F

Finlux 39FX6240F Uydu Alıcılı Full HD Led Tv

Finlux 39FX6240F Uydu Alıcılı Full HD Led Tv’de hızlıal.com’da kampanya var.Hizlial’daki card finans kampanyası + bkm 30tl indirimi ve hediye çeki ile yaklaşık olarak fiyatı 700 TL’ye geliyor ilğilenen arkadaşlara duyurulur.

Finlux 39FX6240F Uydu Alıcılı Full HD Led Tv-02

Finlux 39FX6240F Uydu Alıcılı Full HD Led Tv garantisi 2 yıl VESTEL tarafından verilmektedir.

Finlux 39FX6240F 39 inç 99 cm UsbMovie Uydu Alıcılı Full HD Led Tv Açıklaması

Dahili HD Uydu Alıcı
Finlux TV de bulunan dahili HD dijital uydu alıcısı özelliği, uydu yayınlarını kumanda, kablo gibi ekstra cihaza ihtiyaç duymadan doğrudan HD kalitesinde izleme rahatlığı sunar.
Hdmi
Hdmi girişleri sayesinde Hdmi arabirimine sahip diğer ürünlerinizi televizyonunuza aynı anda kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Hdmi, yüksek çözünürlüklü dijital verilerin çoklu cihazlardan doğrudan televizyonunuza doğru yüksek hızla aktarımını sağlar.
Usb Giriş
Usb girişine bağlayacağınız Usb kalem hafıza– flash bellek sayesinde resim-müzik-video dosyalarınıza tak-çalıştır özelliği ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kullanımı çok kolay menü sayesinde filmleri ileri-geri sarabilir, durdurabilirsiniz. Resimlerinizi televizyonda görüntüleyebilir, çektiğiniz videoları izleyebilirsiniz.

Bu yazı Elektronik ve Bilişim Ürünleri, Ev Elektroniği ve Ev Aletleri kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir